LOHKO A                      
ONS Musta   LOHKO A ALKUSARJAT  
TP-47 Valk    
Luleå Sportclubb   O V T H tm pm P  
  ONS Musta 2 2 0 0 9  - 2 6  
  Luleå Sportclubb 2 1 0 1 6  - 4 3  
  TP-47 Valk 2 0 0 2 0  - 9 0  
   
LOHKO B    
Kalix IFK   LOHKO B  
ONS 01 Ercoma    
FC Ypa   ONS 01 Ercoma 3 3 0 0 12  - 1 9  
ToJk/MeLU   Kalix IFK 3 2 0 1 4  - 2 6  
  FC Ypa 3 0 1 2 4  - 9 1  
LOHKO C   ToJk/MeLU 3 0 1 2 4  - 12 1  
ONS Valk    
TP47 Pun   LOHKO C  
FC Norra    
RoPS   TP47 Pun 3 2 1 0 18 - 3 7  
  ONS Valk 3 1 2 0 10 - 4 5  
  RoPS 3 1 1 1 3 - 8 4  
  FC Norra 3 0 0 3 1 - 17 0  
Peli   Aika Lohko Koti   Vieras     maalit                        
   
16.11 9:15 C ONS Valk TP47 Pun 3 - 3
16.11 10:00 A ONS Musta TP-47 Valk 5 - 0
16.11 10:45 C FC Norra RoPS 1 - 2
16.11 11:30 B FC Ypa ToJk/MeLU 3 - 3
16.11 12:15 A TP-47 Valk Luleå Sportclubb 0 - 4                      
16.11 13:00 C TP47 Pun FC Norra 9 - 0   SIJAT 1-3 LOPPUSARJAT  
16.11 13:45 B ToJk/MeLU ONS 01 Ercoma 0 - 7   O V T H tm  -  pm P  
16.11 14:30 B FC Ypa Kalix IFK 0 - 2   ONS 01 Ercoma 2 2 0 0 9  - 3 6  
16.11 15:15 C RoPS TP47 Pun 0 - 6   TP47 Pun 2 1 0 1 5  - 3 3  
16.11 16:00 C FC Norra ONS Valk 0 - 6   ONS Musta 2 0 0 2 2  - 10 0  
16.11 16:45 B ONS Musta Luleå Sportclubb 4 - 2    
16.11 17:30 A Kalix IFK ONS 01 Ercoma 0 - 1   SIJAT 4-11  
16.11 18:15 C RoPS ONS Valk 1 - 1    
16.11 19:00 B ONS 01 Ercoma FC Ypa 4 - 1 4 Luleå Sportclubb  
16.11 19:45 B Kalix IFK ToJk/MeLU 2 - 1 5 ONS Valk  
    6 RoPS  
HARJOITUS 20:30 ONS Musta Luleå Sportclubb     TRÄNING 7 Kalix IFK  
8 FC Ypa  
9 ToJk/MeLU  
17.11 101 8:30 8-11 TP-47 Valk FC Ypa 0 - 5 10 FC Norra  
17.11 102 9:20 8-11 FC Norra ToJk/MeLU 0 - 1 11 TP-47 Valk  
17.11 103 10:10 4-7 Luleå Sportclubb RoPS 4 - 1                      
17.11 104 11:00 4-7 ONS Valk Kalix IFK 3 - 2 Rp
17.11 105 11:50 1-3 ONS Musta ONS 01 Ercoma 2 - 6
17.11 106 12:40 10-11 TP-47 Valk FC Norra 0 - 4
17.11 107 13:30 8-9 FC Ypa ToJk/MeLU 2 - 0
17.11 108 14:20 1-3 ONS Musta TP47 Pun 0 - 4
17.11 109 15:10 6-7 RoPS Kalix IFK 2 - 1
17.11 110 16:00 4-5 Luleå Sportclubb ONS Valk 3 - 2
17.11 112 16:50 1-3 ONS 01 Ercoma TP47 Pun 3 - 1